Garfield: A Tail of Two Kitties

garfield 2 film posteriGarfield 2 Türkçe DivX Altyazısı
Tür: Animasyon / Komedi
Yönetmen: Tim Hill
Görüntü Yönetmeni: Louis Mann, Brian Ollman
Senaryo : Joel Cohen, Jim Davis, Alec Sokolow
Yapımcı : John Davis
Oyuncular: Bill Murray, Breckin Meyer, Jennifer Love Hewitt, Billy Connolly
Yapım: 2006, ABD, 0 dk

Dünyanın en sevilen kedisi Garfield kıta değiştiriyor. Londra`ya, veteriner kız arkadaşı Liz Wilson`a (Jennifer Love Hewitt) evlenme teklif etmeye giden sahibi Jon Arbuckle`a (Breckin Meyer) sürpriz yapmak için koskoca okyanusu baştan başa kat ediyor; hem de yanında Odie de olduğu halde!

Big Ben`in, Buckingham Sarayı`nın, Scotland Yard`ın ve tabii ki balık – patates kızartması çiftinin topraklarında, Garfield`ın İngiltere işgali, bir prens ile ver pati al pençe boyutlarına ulaşıyor. Yeni ölen sahibesi Lady Eleanor`dan miras aldığı Carlyle şatosunun sahibi olan ve şansa bakın ki birbirlerine tıpatıp benzeyen kraliyet kedisi Prens ile Garfield yanlışlıkla yer değiştirirler. Carlyle şatosunun bir kediye miras kalması ise, Lady Eleanor`un yiğeni Lord Dargis`in (Billy Connolly), büyük bir hayal kırıklığı yaşamasına sebep olur.

Artık büyük şatoda Carlyle Kedisi olarak gününü gün etmekte olan Garfield`ın yanında baş kahya Smithee (Ian Abercrombie), İngiliz (ama hakikaten İngiliz!) bulldog`u Winston, İskoç tavşanı McBunny, Hint gelinciği Nigel, İspanyol boğası Bolero, takıntılı bir Shakespear hayranı olan Ben Claudius ve Fransız kazı Christophe`tan oluşan, uluslar arası bir dağılım sergileyen hizmetliler ordusu vardır.

Bu sırada prens ise, sıradan bir vatandaşın hayatını yaşamakta, Jon ve Odie ile barlara takılmakta, her ne kadar inanılmazmış gibi görünsede lazanyanın tadına ilk defa bakmakta ve tabii ki çok sevmektedir.

Ama tacı taşımak göründüğü kadar kolay bir iş değildir. Şatonun sonraki mirasçı adayı olan Lord Dargis, Prens Garfield`I sonsuza kadar yolundan çekip saf dışı bırakmak istemektedir.
Garfield`ın büyük, muhteşem, kusursuz dünyası, bu İki Kedinin Hikayesi`nde kısa bir zaman sonra büyük sürprizlerle hareketlenecektir…

Garfield 2 Promosyon ResmiGarfield 2 Promosyon ResmiGarfield 2 Promosyon Resmi

eMule – ed2K Linkleri

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Please log in using one of these methods to post your comment:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap / Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: